هر آنچه نیاز داری برای کنکور ۹۵ بدانی

هر آنچه نیاز داری تا برای کنکور ۹۵ بدانی

با همکاری سایت قدرتمند استراتژی مطالعه

مدرس: حسن گلی

عنوان: مهندسی مباحث کنکور

به نامِ خدا

خوب چند روز دیگه امتحان هایی نهایی بچه ها هم تموم میشه و به سلامتی پروسه استارت کنکور ۹۵ شروع ! علاوه بر خوبی و محاسنی که تابستان میتونه برای یک داوطلب داشته باشه خطرات زیادی هم اون رو تهدید میکنه!  خطراتی که اگه داوطلب  واسشون تدابیر خاصی اتخاذ نکنه ممکنه تابستون رو فقط به قلق گیری بگذرونه و آخر تابستون عملا چیزی به غیر از خستگی نصیبش نشه!

لذا باید توی مطالعه تابستان به چند نکته خیلی مهم توجه کنید

۱- همه مباحث ارزش خواندن ندارند! و بیشتر از ۳۰ یا ۴۰% مباحث دروس عمومی نباید در تابستان مطالعه شود! { در فایل کلاس کامل شرح داده شده}

۲- در تابستان باید وقت زیادی را صرف تقویت پایه کرد! در مورد دو نوع داوطلب بحث شده

داوطلب نوع اول { پایه قوی}

داوطلب نوع دوم { پایه ضعیف}

گفته شده که داوطلب ضغیف چه وظایفی برای تقویت پایه اش دارد! و باید چه کار کند ساختمان درسی اش را قوی بسازد!

۳- سوال مهم! زمین شناسی بخوانیم یا نه!

۴- زیست شناسی را چگونه ترکیبی کار کنیم؟ از روی چه منبعی؟

۵- آیا مجاز هستیم در شیمی هم قسمت هایِِ حفظی را حذف کنیم؟

۶- چگونه در ماه رمضان مطالعه بکنیم؟ آیا مجاز هستیم جای روز و شب رو عوض بکنیم؟

۷- هدفمان را برای کنکور ۹۵ چه چیزی قرار بدهیم؟ آیا اهدافمان را بلند پروازانه قرار بدهیم یا خیر؟

فایل کلاس را دانلود و به دقت گوش دهید! از مباحث مطرح شده حتما نت برداری کنید و استراتژی خودتان را روی کاغذ پیاده بکنید! پیش ذهنیتی نسبت به استراتژی خودتان در تابستان داشته باشید! به مرور محتوای مورد نیاز شما در همه ابعاد تولید و پخش خواهد شد!

پایان هفته زمانی که امتحان نهایی به آخر خود میرسد یک فایل دیگه حاوی معرفی بهترین منابع کنکور ۹۵ + آموزش برنامه ریزی+ معدل نهایی منتشر میشود! دانلود کرده به دقت گوش بدهید! در هفته اول استارت کنکور ۹۵ یک مجموعه دیگر حاوی استراتژی مطالعه دروس به صورت کلی تولید و پخش خواهد شد! به هیچ وجه سعی نکنید از روی هیجان تا انتشار فایل منابع منبعی را تهیه بکنید! چون این کار ضرر زیادی را به منابع مالی شما خواهد رساند! و تعدد منابع شمارا سر در گم خواهد کرد! پیشنهاد میکنم این سریالی را که قسمت اولش امروز پخش شد را حتما دنبال کنید! در ادامه سال محتوای مشاوره ای زیادی هم از من هم از اساتید دیگه دنبال خواهد شد!

اگر دوست دارید در آزمون آزمایشی در تابستان ثبت نام بکنید در گزینه دو ثبت نام بکنید! اگر هم مایل نیستید میتوانید آزمون های هم گزینه دو هم کانون را از سایت دانلود،پرینت و در خانه از خودتان آزمون بگیرید!

مباحث تفضیلی بیشتر در فایل انتهای هفته دیگر

مباحثی که در بالا شرح داده شد تمام پیش نیاز هایی هست که یک داوطلب باید اون هارو بدونه! باید مباحث درسی رو که گفته شده حذف بکنه و تمرکز داشته باشه روی مباحث درسی خاص تابستان! خودش رو از لحاظ ذهنی آماده بکنه و در هفته اول تیر با دریافت اولین فایل برنامه ریزی برنامه ریزی خودش رو انجام بده و استراتژی خودش رو برای هر درس تعین بکنه! و استارت مطالعه اصلی رو بزنه!

فعلا پیش نیاز رو به دقت گوش بدید منابع و مباحث را مهندسی بکنید! قسمت هایی که قرار هست در تابستان بخوانید را روی کاغذ بیاورید! و در اواخر هفته آینده فایل برنامه ریزی را دانلود کرده و استارت مطالعه اصلی خود را بزنید…

دانلود فایل کلاس آنلاین مشاوره استراتژی مطالعه { مهندسی مباحث برای استارت کنکور۹۵} { مدرس:حسن گلی}

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *